w

“Robią zawody, kto wybz…a więcej”. Daniel Magical poważne oskarżenia

Daniel Magical wyszedł z bardzo poważnymi oskarżeniami w stronę youtuberów.


Daniel Magical postanowił opowiedzieć, jak według niego wyglądał kiedyś Youtube. To dość zaskakujące, jednocześnie bardzo mocne słowa, które swój finał zapewne znajdą w sądzie. Już teraz wiadomo, że wymienieni youtuberzy będą chcieli wyciągać z tego konsekwencje.

Trudno się temu dziwić. Słowa Magicala brzmią nieprawdopodobnie. Ten wskazuje, że lata temu youtuberzy robili „zawody, kto wyb…ka więcej 14-latek”. Brzmi to abstrakcyjnie.

Daniel Magical i jego oskarżenia

Mało kto traktuje te słowa Daniela jakoś szczególnie poważnie, ale konsekwencje mogą być naprawdę duże. Wymienieni zostali chociażby Marcin Dubiel czy Nitro.

Video

Jednocześnie Magical mówi, że nie wrzucił tego dla zasięgów. Komentarz Nitra jest jeden, Magical ma 24 godziny na przeprosiny, inaczej „dostanie papier”. Youtuber komentuje, że jedyną prawdziwą w tym rzeczą jest fakt, że Magical został wyproszony.

Video

Klip: https://youtu.be/j_UPFKAYP2U

Bardzo możliwe, że sprawa zakończy się w sądzie, bo Magical raczej nie ma zamiaru przepraszać. A przynajmniej jego story na to nie wskazują. Nadal utrzymuje, że „prawda ujrzała światło dzienne”.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka