w

Stream na Twitchu, który ma wkurzyć Polaków i to się naprawdę udaje. Nie zgadniecie co chłop wymyślił

Na Twitchu pojawił się stream, który ma jedno zadanie – pokazać, że Rosja świetnie sobie radzi. Transmisja wymierzona jest między innymi w to, by wkurzyć cały świat, w tym również Polaków.


Jak obecnie Rosja może choć trochę zdenerwować ludzi? Cóż, jeden z użytkowników Twitcha wpadł na coś niecodzienny pomysł. Co lepsze, to naprawdę działa. Na czacie pojawiają się dyskutujący ludzie, którzy naprawdę się ze sobą kłócą.

Czym jest ten stream? Może podpowie Wam sama nazwa „Russiangas1”. Transmisja polega po prostu na tym, że przez cały czas są tam odpalone palniki na kuchence. W trakcie organizowane są różnego rodzaju „eventy”.

Czy się śmiać, czy płakać

Na nieszczęście, jest to idealne miejsce do szerzenia nieprawdziwych informacji. Z resztą prawdopodobnie za to kanał został zbanowany na 1 dzień. Brak tam jakiejkolwiek moderacji czatu, więc gdyby ktoś chciał, to łatwo można go ponownie zbanować – ludzie jednak chyba na to nie wpadli. To się zapewne zmieni.

W każdym razie, stream wygląda w następujący sposób:

Jego twórca robi czasami niekonwencjonalne rzeczy, pokazuje dokumenty i śmieje się z ceny gazu na poziomie 1.44 euro za miesiąc. Oczywiście nie należy w to jakoś przesadnie wierzyć. Równie dobrze może to być troll.

Transmisja jest dość niecodzienna i zbiera sporą popularność. To widać chociażby po ilości widzów:

Średnia przekroczyła już ten tysiąc osób, choć teraz w godzinach porannych stream ogląda około 400 widzów. Kanał jest nowy, a już zebrał 14 tysięcy obserwujących.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka