w

Streamer, który walczył na ostatniej gali Fame MMA, odpowiada, ile zarobił za swoją walkę

Coraz więcej osób mówi o zarobkach w Fame MMA. Oczywiście wszyscy podają tylko widełki, ale i tak pozwala się to zorientować w sytuacji.


Podczas ostatniej gali Fame MMA walczyło kilka naprawdę ciekawych osób. Wśród nich był na ten moment zbanowany streamer Twitch, który transmituje na Youtube. „Leciutkie leaki” to u niego standard, więc nikt się nie zdziwił.

Szymool, bo o nim mowa, odpowiedział na pytanie odnośnie do zarobków i podał spore widełki. Oczywiście jego słowa trzeba brać z przymrużeniem oka, natomiast w tej sytuacji raczej ten przedział jest prawdziwy.

Szymool i zarobki na Fame MMA

Szymool wspomniał, że ogólnie dostał „od tysiąca do 200 tysięcy złotych”. Jest to ogromny przedział, ale można się domyślać, że mowa tutaj bardziej o tej górnej granicy.

Video

Klip: https://www.youtube.com/@szymxb

200 tysięcy to i tak sporo, oczywiście Szymool mógł dostać o wiele mniej, natomiast w przypadku tych 200 000 jest to całkiem rozsądna kwota. Oczywiście za następne walki będzie mógł wołać więcej, w końcu jego konflikt z Polakiem jest wart naprawdę sporo i na pewno zrobi mnóstwo ruchu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka