w

Streamer Twitch wytatuował sobie Pokimane za donację całych 75 dolarów

Jeden ze streamerów za 75 dolarów wytatuował sobie napis Pokimane, bo dlaczego nie?


clint1717 nie jest jakimś niesamowicie popularnym streamerem. Obserwuje go około 24 tysięcy osób, natomiast ostatnia akcja sprawiła, że dowiedziała się o nim zdecydowanie większa publika. Wszystko przez to, że streamer za donację wytatuował sobie nick popularnej streamerki.

Pokimane jest najpopularniejszą, żeńską streamerką na Twitchu. Na Youtube wyprzedza ją Valkyrae, ale i tak Anys zna praktycznie każdy, kto pojawia się czasem na TTV.

Tatuaż z Pokimane

clint1717 stwierdził, że świetnym sposobem na rozrywkę będzie tatuowanie swojego ciała. Oczywiście nie stało się tak samo z siebie, a “tak wybrał los”.

Streamer zrobił sobie już kilkanaście różnych, małych napisów. Jeden z widzów wpłacił 75 dolarów tylko za to, by na jego ciele pojawił się kolejny tatuaż z napisem “Pokimane”. Jak można się domyślić, nie sprawiło to nikomu większego problemu.

Później potwierdzono, że tatuaże są prawdziwe i jakkolwiek głupio nie wyglądają, to można je już tyko zasłonić czymś innym, albo usuwać laserowo. Napisy nie są jakieś ogromne, więc zapewne przykryje je za jakiś czas coś zupełnie innego.