w

Jak niedługo będą wyglądały komentarze na Youtube? Zmiany na telefonach

Youtube ostatnim razem system komentowania przebudowywał w 2020 roku. Platforma najwyraźniej nie była z niego zbyt zadowolona.


Niedługo na swoich telefonach wszyscy użytkownicy Youtube będą mogli zauważyć bardzo dziwne wersje wyglądu sekcji komentarzy. Wszystko dlatego, że platforma testuje kilka różnych wersji tego, jak może to finalnie wyglądać.

Z zakresu testów można wnioskować, że Google samo nie jest jeszcze zdecydowane, więc sekcja komentarzy może być przez następne tygodnie kompletnym chaosem.

Jak będą wyglądały komentarze na Youtube?

Jak informuje “Android Police”, obecnie testowanych jest kilka wersji komentarzy. Największą zmianą będzie możliwość napisania komentarza bez potrzeby rozwijania wszystkich innych odpowiedzi. Zdaniem użytkowników była to najbardziej irytująca funkcja, jaka pojawiła się w sekcji komentarzy. Część nie ma ochoty czytać, co pisali inni, a po prostu wyrazić swoją opinię.

Teraz będzie to sensowniejsze, o ile pomysł przejdzie. Inne wersje nie pokazują żadnych komentarzy, tylko samo pole do wpisania swojego i ewentualnie możliwość rozwinięcia innych.

Wersji jest kilka i rotują się one losowo, bez żadnej szczególnej zasady co do wersji aplikacji czy nawet urządzenia. Testy ponoć przeprowadzane są nie tylko na Androidzie, ale również iOS.