w

Streamerka Twitch dostała 20 banów w miesiąc. Szła na całość

To jeden z wyjątkowych przypadków na Twitchu. Dziewczyna bardzo chciała zaistnieć, ale z perspektywy czasu można powiedzieć, że na TTV jej się nie udało.


Istnieje szansa, że jest to rekord, jeżeli chodzi o ten typ działalności. Jedna z dziewczyn była niesamowicie zdeterminowana, by przyciągnąć ludzi. I tak, dostała na oko spokojnie 20 banów w ciągu miesiąca.

Przez to, co pokazywała była tak często banowana, że uruchomiła specjalny profil na X tylko po to, by podawać swój nowy nick. Nie czekała kompletnie na decyzję Twitcha, zamiast tego robiła nowe konta. I tak były dni, gdzie dostawała po kilka banów. Tworzyła więc nowe konta.

Każde jedno kończyło tak samo, czyli banem. Takich kont było kilkadziesiąt.

A dlaczego była banowana?

Oczywiście można się domyślić, że na streamach działo się wiele. Głównie rzeczy, które łamały regulamin. Streamerka na początku jeszcze może w jakiś sposób się hamowała, ale potem już kompletnie nie.

Klipy nadal są dostępne tutaj i tutaj. Dziewczyna chyba wierzyła, że jak będzie zasłaniać część ręką, to nie będzie to się wiązało z konsekwencjami. Potem to już unikanie bana, więc każde kolejne konto było banowane na jednej i tej samej podstawie.

Działy się tam naprawdę dziwne rzeczy, ale to był jakiś kompletnie chaotyczny sposób na zdobycie widowni. Co chwilę nowy ban, co chwilę nowe konto i stream, który po prostu był prawdopodobnie z telefonu. To już z samego założenia nijak nie mogło się udać.

Dlatego po kilkudziesięciu banach nastąpił koniec tego dziwnego projektu. Sami byliśmy ciekawi, ile czasu streamerka tak pociągnie. Okazało się, że około miesiąca.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka