w ,

Streamerka Twitch rozpłakała się podczas grania w Among Us przez niesamowicie toksyczny czat

Jedna z popularnych streamerek podczas transmisji po prostu się rozpłakała. Powodem był bardzo toksyczny czat.


Twitch dla wielu osób to niesamowite rozluźnienie, dla innych ogromny stres. xChocoBars, którą obserwuje ponad 720 tysięcy osób, w pewnym momencie nie wytrzymała. Jej czat bardzo ostro zareagował na to, że niepoprawnie wskazała Impostora w Among Us.

Among wzbudza emocje, ale raczej nikt nie sądził, że aż takie. Czat na Twitchu potrafi być naprawdę mocno toksyczny i tym razem widzowie po prostu za bardzo śmiali się ze streamerki.

xChocoBars popłakała się podczas streamu

Sam klip z tej sytuacji jest bardzo przygnębiający. xChocoBars ze łzami w oczach mówi, że po prostu chce się dobrze bawić, grając w Amonga. Sytuacja niesamowicie dziwna, bowiem nikt w lobby nie miał jej niczego za złe, tymczasem czat już owszem.

Sytuacja stała się bardzo medialna, w efekcie czego streamerka dostała wiele wyrazów wsparcia i otuchy. Tutaj raczej nie miało znaczenia, że jest dziewczyną, ludziom autentycznie zrobiło się przykro.

xChocoBars zapowiedziała małą przerwę od Internetu, co jest chyba najlepszym wyjściem. Część osób na TTV zapomina, że streamerzy również mają swoje granice i niekiedy po prostu nie wytrzymują stresu czy obrażania.