w

Streamerka Twitch trochę za bardzo polubiła rażenie prądem

Jedna ze streamerek wpadła na dość oryginalny pomysł, który nieco za bardzo jej się spodobał.


Nagranie z tego, jak siostry Botez bawiły się opaską rażącą prądem ponownie stało się popularne. Wiele osób kompletnie o tym nie wie, ale siostry podczas transmisji na Twitchu wpadły na pomysł, by za każdą przegraną w szachach razić się prądem.

Cała rzecz w tym, że jednej z sióstr spodobało się to na tyle, że wcale nie musiała przegrywać, by tego używać. Ustawiała maksymalną moc nawet w trakcie transmisji, a klipy z tego stały się prawdziwym hitem.

Gdy trochę za bardzo ci się spodoba

Wygląda to dość zabawnie i chyba jedna z sióstr znalazła sobie “fajną” dla niej rzeczy nie tylko na streamy. Klipy z tej transmisji zyskały sporą popularność.

Trzeba jednak pamiętać, że używanie czegoś takiego może uszkodzić nerwy, więc nie jest to zabawa.

Video

Każdy robi to, co lubi, a Botez ewidentnie znalazła coś, co jak piszą ludzie “zachowa sobie do prywatnego użytku”. Raczej nie zrobi się to jakieś szczególnie modne, bo było to już jakiś czas temu i dopiero teraz ludzie dowiedzieli się o tym jakoś szerzej. Może natomiast w ramach jakichś wyzwań – to też jest dość ryzykowne, bo regulamin TTV może tutaj znaleźć jakieś naruszenie w podpunkcie o samoo***leczeniu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka