w

Streamerka Twitch zbanowana za podanie tych informacji o swoim donejtorze. Duża krytyka

Streamerka Twitch nie wytrzymała i po niemiłym donejcie postanowiła ujawnić informacje o osobie, od której go dostała.


Nadia to dość popularna streamerka, która została zbanowana i co ciekawe, sama nie do końca rozumiała dlaczego. Ludzie bardzo krytycznie podeszli do jej zachowania, szczególnie że Twitch postanowił ją odbanować po mniej, niż 6 godzinach.

Streamerzy, widzowie, wszyscy domagają się dłuższego bana, nazywają to wprost doxingiem, czyli potencjalnie zniszczeniem komuś życia poprzez udostępnienie wrażliwych informacji na jego temat. Asmongold mówił nawet o permie:

Ban streamerki Twitch

To nietypowy ban jak na streamerki Twitch. Po donejcie za 1 dolara, w którym pojawiły się niezbyt miłe rzeczy, streamerka postanowiła ujawnić informację o tym, kto jej wysłał tę wiadomość. Kilkukrotnie podawała imię i nazwisko.

Streamerka została zbanowana, natomiast Twitch się z tego wycofał zaledwie po nieco ponad 5 godzinach. Ludzie się mocno podzielili na tych, którzy krytykują takie zachowanie oraz tych, którzy w pełni to rozumieją.

Twitch raczej już nie zmieni swojej decyzji, choć kto wie. Naciski ze strony tych największych streamerów są bardzo mocne.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka