w

Miał mieć walkę wieczoru na Fame MMA. Teraz Instagram kompletnie usunął mu konto

Jeden z polskich influencerów kilka godzin temu stracił swoje konto na Instagramie, będące jednym z głównych źródeł zarobków.


Instagram dość niespodziewanie zawiesił konto jednego z polskich influencerów, który budzi ogromne emocje. Daniel Majewski, który miał walczyć z Robertem Pasutem teraz utracił całkowicie swoje konto. Nie wiadomo, czy to powróci. Już wczoraj Daniel miał problemy ze swoim kontem.

Informację tę potwierdza żona Majewksiego. Deynn nagrała krótkie story na ten temat, pokazując jedynie screen z informacją od Instagrama.

Majewski i ban na Instagram

„Ej czaicie, że Danielowi zablokowali konto na Instagramie? – mówi influencerka. Na ten moment powód pozostaje nieznany. Może to być złamanie regulaminu, a może atak jakichś botów. Wczoraj youtuberowi usunięto Story.

W tym momencie konto da się jeszcze wyszukać, natomiast po wejściu w dokładny link pokazuje się informacja o niedostępności.

Póki co jest jeszcze za wcześnie, by można było mówić o tym, czy Daniel powróci na Instagrama, natomiast na pewno napisze odwołanie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka