w

Tak świat śmieje się z Polski po wczorajszym meczu. Ale Polacy mocno się odgryzają Francji

Wszyscy interesujący się piłką nożną doskonale wiedzą, że wczoraj Polska wyszła z grupy, niestety w dość słabym stylu.


To, że przez kilkadziesiąt minut Polacy rozmawiali o bilansie żółtych kartek (te decydowały o wyjściu z grupy) było dość przygnębiające. Wydarzyło się chyba wszystko, co mogło, jeżeli chodzi o te złe scenariusze. W każdym razie finalnie udało się wyjść z grupy.

Świat komentuje to praktycznie tylko w jeden sposób, mówiąc, że awans był niezasłużony, a wyjść powinien walczący do końca Meksyk. Faktycznie zabawnie patrzy się na niektóre statystyki.

Polska awansuje z niesamowitą ilością celnych strzałów

Popularny francuski profil w ostatnich godzinach sporo pisał o Polsce, oczywiście jest to związane z nadchodzącym meczem. Polska zmierzy się w weekend właśnie z Francją. Topowym wpisem jest tam ten traktujący o ilości celnych strzałów na bramkę.

Tak, Polska oddała łącznie 4 celne strzały przez całą fazę grupową. No nie jest zbyt dobrze. Co jednak zabawne, to w odpowiedziach znalazł się chociażby Alan Kwieciński z jego legendarnym już gestem.

Najpopularniejsza odpowiedź dotyczy jednak 1939 roku. Polacy często nawiązują do tych starszych czasów w takich sytuacjach, więc nie jest to jakoś szczególnie zaskakujące.

W niedzielę prawdziwy sprawdzian, choć raczej mało kto nastawia się pozytywnie, szczególnie po wczorajszym widowisku.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka