w

Jacek Murański dostał nietypowy zakaz? Zawodnik Fame MMA ponoć ma problemy

O Jacku Murańskim i ogólnie całej rodzinie nadal jest bardzo głośno. Trudno się temu dziwić, w końcu są to bardzo kontrowersyjne postacie.


Wiadomo już, że Jacek Murański na razie pozostanie w Fame – przypomnijmy, że federacja wybrała jego i pożegnała się z Wardęgą. Nadal jednak temat wisi w powietrzu, bo Sylwestrowi wstępnie zaproponowano prowadzenie Fame 18.

Tymczasem w sieci coraz więcej mówi się o zakazie, jaki miał ponoć dostać Jacek Murański. W końcu była okazja do skonfrontowania tych niepotwierdzonych doniesień ze źródłem.

Jak to jest z tym zakazem?

Według wielu osób Jacek, ale także i Mateusz dostali zakaz trenowania w Trójmieście. Podczas jednego z programów Alan Kwieciński użył nawet słów, że ci zostali „pogonieni”. Mateusz Murański wprost mówił, że nadal trenuje w Gdańsku i informacje te są nieprawdziwe.

Video

W sumie było kilka telefonów na ten temat. Ludzie dzwoniący utrzymują, że Murańscy nie mogą trenować w Trójmieście, natomiast Mateusz mówi coś zupełnie odwrotnego.

Video

Jak jest naprawdę? Ile ludzi, tyle zdań na ten temat. Oczywiście należy do tego wszystkiego podchodzić ze sporym dystansem, bo ogólnie wiele kwestii związanych czy to z rodziną Murańskich, czy ogólnie Fame jest bardzo mocno zawikłanych.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka