w

Takefun o Isamu. Boxdel też dołożył swoje trzy grosze odnośnie działalności youtubera

Ostatnio z jakiegoś powodu mówi się o Isamu, może to przez jego wpisy na Twitterze, a może przez nawiązywanie po raz kolejny do “zasięgów”.


Isamu jest jednym z najstarszych stażem youtuberów w Polsce. Na YT istnieje od wielu lat, jego twórczość zna praktycznie każdy, tak samo jak narzekanie na zasięgi. O youtuberze wypowiedział się ostatnio Takefun, który stwierdził, że Isamu ma potencjał, ale z jakiegoś powodu odpuszcza.

Może przez wiek, może przez częściowe wypalenie, zdrowie, a może przez to, że będąc popularnym można, zarabiać bardzo dobrze, nie robiąc w zasadzie zbyt wiele, jeżeli chodzi o content na filmach.

Klip i montaż: WujaShoty na Youtube

Youtuberzy o Isamu

W sprawie wypowiedział się tak samo Takefun, jak i Boxdel. Włodarz Fame MMA stwierdził, że Isamu skupił się mocno na skrzynkach, nagrywaniu tego samego i na jego kanale było mało rzeczy robionych typowo pod widza.

Klip: Aferki na Youtube

Isamu nadal na Youtube robi dobre wyświetlenia, w czerwcu wyniosły one ponad 10 milionów, co dla wielu jest kompletnie nieosiągalnym wynikiem. Trudno powiedzieć, gdzie są u niego te malejące wyświetlenia czy znudzenie.

Wiele osób uważa, że youtuber ma o wiele większy potencjał, choć z pewnych powodów go nie wykorzystuje.