w

Telewizja TVN (Superwizjer) zajęła się tematem tej dramy z polskiego Youtube

Telewizja TVN, w ramach programu Superwizjer, wyemituje odcinek na temat, który ostatnio był dość głośny.


Okazuje się, że osobą Krzysztofa Gonciarza zainteresowała się polska telewizja. Konkretnie chodzi o program Superwizjer, w którym pojawią się dziewczyny „poszkodowane” przez Krzysztofa Gonciarza.

Informacje o powstawaniu materiału przekazała Daria Dąbrowska w ramach ponad godzinnej odpowiedzi na ostatni materiał Gonciarza. Standardowo pojawia się tam wiele screenów, wiele różnych informacji, ale większość i tak już zapomniała, o co tam chodziło.

Superwizjer i Krzysztof Gonciarz

Komentarze pod filmem Darii najlepiej oddają nastroje społeczne na Youtube. Ludzie już naprawdę nie wiedzą, o co tam chodzi. Jest tam tak dużo prywaty, że ciężko w ogóle to weryfikować.

Tak czy inaczej, pada tam interesująca informacja. Otóż telewizja TVN wyemituje na ten temat swój reportaż.

(…) Odezwali się natomiast dziennikarze Superwizjera. W materiale, który Superwizjer opublikuje, jest weryfikacja tych osób, pojawią się niektóre z nich anonimowe na nagraniach. Nie wszystkie osoby chciały się wypowiedzieć w telewizji, nie wszystkie osoby chciały, bym opowiedziała ich historię.

Krzysztof Gonciarz również otrzyma możliwość pojawienia się w programie i wypowiedzi w tym temacie. Wiadomo, że sprawa finalnie trafiła do służb i to już sąd będzie rozstrzygał, kto tutaj ma rację.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka