w

To koniec. Keydrop wpisany na listę stron zakazanych. Fame MMA i streamerzy w płaczu

Reklama

Do momentu, gdy strona rządowa działała, to faktycznie Key-Drop był tam widoczny.


Key-Drop, czyli największa strona tego typu, została wpisana do rejestru stron zakazanych. Tyle że na ten moment nadal wiele osób może na nią normalnie wejść. Dlaczego? Dostawcy mają 48 godzin na wprowadzenie blokady, dlatego wiele osób dalej może korzystać ze strony.

Sam rejestr prawdopodobnie pod naporem ludzi kompletnie przestał działać.

Koniec Keydropa

Reklama

Obecnie też wyszukując frazę keydrop na stronie rządowej, nie wyświetla się żaden wynik, ale tak jest dosłownie z każdą frazą. Wygląda to na problem strony rządowej. Zapewne masa ludzi nagle zaczęła tu sprawdzać KD. Tak czy inaczej, strona faktycznie jest wpisana i została zakazana na terenie RP.

Wcześniej wyglądało to w następujący sposób:

Jeżeli KD Wam działa, to za jakiś czas przestanie. Jest też wiele ludzi, którzy nie mogą wejść na stronę, wyświetla się im specjalny komunikat. Wygląda to tak, jakby było to dopiero wprowadzane.

Najwyraźniej jest to w trakcie procesowania. Jak wszystko się zakończy, to Keydrop przestanie działać bez VPNa. Co to oznacza? Tak, streamerzy mają w tym momencie ogromny problem. Większość TOPki reklamowała Keydropa, co teraz będzie niezgodne z regulaminem platformy. Podobny problem ma Fame MMA.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka