w

Tromba z Ekipy Friza w dość dziwny sposób odpowiada Gimperowi na jego nietypowe zaczepki

Tromba ma zawalczyć z Gimperem na gali Fame MMA 14. Będzie to walka wieczoru, na którą youtuberzy już się przygotowują.


Zawodnicy Fame MMA, ale także i innych federacji, lubią przed swoimi walkami “poddymić”. W przypadku Gimpera i Tromby zapowiada się, że będzie to bardziej w formie zabawnego trollowania, niż faktycznego wyciągania brudów etc.

Między youtuberami nie ma absolutnie żadnych konfliktów, lubią się i szanują. Mimo tego doskonale wiedzą, że walkę trzeba w jakiś sposób zareklamować i to nie tylko wrzucając do sieci urywki swoich treningów.

Gimper zaczepia, Tromba odpowiada

Gimper zapowiedział wyciąganie brudów na Trombę, oczywiście w formie żartu. Gdyby faktycznie chcieć w jakiś sposób uszczypnąć Trombę, to na pewno Gimper sięgałby do niezbyt udanych filmów.

Klip: P0TNIK

Wszyscy czekali na odpowiedź Tromby i się doczekali. Youtuber tak samo w dość nietypowy sposób “wbił szpilkę” w Gimpera, gotując jajko z podobizną youtubera.

Klip: P0TNIK

I tak to zapewne będzie wyglądać. Nie należy się tutaj spodziewać jakiejś faktycznej złej krwi, a raczej właśnie takiego lekkiego trollowania siebie nawzajem. Ewentualne konflikty nie są na rękę tak samo Trombie, jak i Gimperowi.