w

Tymczasem polski streamer Twitch rozstawia namiot w galerii. Skończyło się wezwaniem policji

Mlodyo, jeden z polskich streamerów Twitch w ramach swojego streama wpadł na pomysł rozstawienia namiotu w jednej z galerii.


Mlodyo znany jest przede wszystkim ze swoich streamów IRL, podczas których miał już kilka dość nietypowych sytuacji. Przykładowo został pobity „na schodkach„, kłócił się także z mężczyzną w autobusie, w efekcie czego prawie doszło do bójki.

Streamer ma dość nietypowe pomysły i to właśnie nimi zdobywa rozpoznawalność. Wczoraj podczas transmisji, Mlodyo rozstawił w galerii namiot. Po kilkudziesięciu minutach zauważyła go sprzątaczka i prawdopodobnie na tym by się skończyło.

Jeżeli zobaczycie w galerii namiot, to tylko polski Twitch

Streamer jak gdyby nigdy nic znalazł sobie dogodne miejsce, rozstawił namiot i do niego wszedł. Zgodnie z planem został zauważony i na jego szczęście przez sprzątaczkę.

Klip: https://www.twitch.tv/mlodyo

Ta poradziła mu po prostu wyjść z galerii. Niestety przy schodach stała ochrona, która zawiadomiła policję. Po kilku dość dziwnych wypowiedziach ochroniarzy, transmisja została urwana przez problemy z Internetem. Trudno więc powiedzieć, jak wyglądało spotkanie z policją.

Klip: https://www.twitch.tv/mlodyo

Teoretycznie streamer mówił o zakazie wchodzenia do galerii i postępowaniu sądowym, trudno jednak stwierdzić, jak ta historia dalej się potoczy i czy w ogóle będzie miała ciąg dalszy.

Klip: https://www.twitch.tv/mlodyo


Streamy IRL mają swój unikalny klimat i rządzą się swoimi prawami. W tym roku bardzo się rozwinęły, gdyż na miejsce zbanowanych osób przyszły kompletnie nowe, z nowymi pomysłami i nietypowymi inicjatywami.

Dalej jednak jest to bardzo ryzykowne zajęcie, głównie ze względu na regulamin Twitcha. Obecnie bardzo łatwo dostać bana za nagranie czegoś zupełnie niezależnego od streamera. Szczególnie, gdy transmisje kręcą się wokół chociażby picia alkoholu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka