w

Uprawiała s*ks podczas streama na Twitchu. Teraz wyciekło nagranie z innej kamery i reszta filmów

Ostatnio zrobiło się głośno o jednej ze streamerek, która podczas transmisji miała uprawiać miłość. Problem w tym, że częściowo widać było jej odbicie. Teraz w sieci pojawiło się inne ujęcie, już kompletnie „odsłonięte”.


Ten jeden stream sprawił, że „kariera” streamerki bardzo mocno się rozrosła. Od razu znalazły się inne filmy, okazało się też, że to jedno ujęcie było tylko z jednej kamery. Druga pokazywała już „całą” akcję i to bez cenzury.

Streamy były prowadzone tak samo na Twitchu, jak i w innych miejscach pokroju Instagrama. Co lepsze, było to zgodne z regulaminem Twitcha – osoby streamujące od jakiegoś czasu mogą organizować specjalne transmisje również na Instagramie, Facebooku, czy TikToku. Byleby nie działo się to jednocześnie.

To jest to samo ujęcie, ale z innej kamery

Ujęcie, które raczej większość będzie kojarzyć:

Pochodzi ono z tego newsa – KLIK. Teraz jest wersja „rozszerzona”, która już jest przeznaczona tylko dla osób 18+. Wiemy, że kolega prosi o link, więc proszę bardzo – KLIK.

Streamów, które normalnie łamałyby regulamin było więcej, ale pojawiały się one na innych platformach. Wyciekło w sumie kilka, kilkanaście różnych filmów, które raczej nie miały zostać opublikowane tak dużej ilości osób.

Wszystkie te filmy są na bieżąco usuwane z Internetu, natomiast duża część z nich zostaje – nie da się bowiem usunąć wszystkiego. Streamerka póki co nadal pozostaje zbanowana na Twitchu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka