w ,

Streamerka Twitch uprawiała s*x podczas transmisji. Zapomniała o odbiciu w szybie

Jedna ze streamerek Twitch została zbanowana za naruszenie regulaminu, trzeba powiedzieć, że był to dość nietypowy występek.


Chcielibyśmy napisać, że jest to pierwszy taki przypadek, ale nie – już kiedyś pisaliśmy o podobnym incydencie. Tyle że tam streamer przyłapał parę w lesie. Tutaj chodziło o streamerkę, która zapomniała, że wszystko odbija się w szybie.

Zapomniała albo chciała zapomnieć. W każdym razie kanał został szybko zbanowany – nie wiadomo, na jaki okres i czy przypadkiem nie jest to perm. Oczywiście bardziej prawdopodobne, że będzie to ban na 7 dni.

Ban za uprawianie miłości na streamie

Wszystko byłoby pewnie dobrze, gdyby nie odbicie w szybie. Widać tam niewiele, ale wystarczająco. Kanał został zgłoszony i zbanowany.

Video

Prawdopodobnie chodzi tutaj o naruszenia regulaminu, bowiem klip z tą sytuacją i ogólnie całą transmisją od razu stał się popularny. Czy jest to sposób na wybicie się? Trudno powiedzieć.

W takich przypadkach normalny byłby perm, ale wiadomo, jak to działa w przypadku kobiet. Nawet za treści 18+ streamerki często maksymalnie dostają nawet nie miesiąc zawieszenia, a klasyczne 7 dni.

DołączObserwuj
Więcej z NSFW