w

Wardęga odpowiada na film Boxdela. Pokazuje konta, które bronią włodarza Fame MMA

Reklama

Sylwester odpowiedział na swoim Story. Wskazał jednocześnie konto, przynajmniej jedno, które aktywnie ma bronić Boxdela.


Ta relacja staje się coraz dziwniejsza. Czarny orzeł już działa, natomiast Sylwester postanowił odpowiedzieć na zarzuty w jego stronę. Wardęga ponownie przeprosił, choć faktycznie pojawił się w tym wszystkim ciekawy wątek.

Mianowicie, film mimo wszystko powstał. A jednak Sylwester nie został wymieniony w filmie Konopskiego. To ziarno, które już zostanie w świadomości wielu osób.

Wardęga odpowiada i przeprasza

Reklama

W odpowiedzi na zarzuty pojawiły się przeprosiny, ale i odparcie argumentów. Sylwester wskazał, że Boxdel ma wiele zaprzyjaźnionych kont, które go bronią. Za przykład posłużył jeden z użytkowników, który w ostatnim czasie stał się na X dość rozpoznawalny.

Video

X: https://twitter.com/Venek__/status/1775262215408582947

Oprócz tego Sylwester wskazał jaka może być skala działalności Boxdela.

Czy faktycznie jest to problemem? Podczas tej afery raczej nie widać, by Boxdel miał jakąś armię kont. Fakt faktem jest trochę profili, które wprost atakują tych, którzy są przeciwko Michałowi.

Sylwester pokazał również wiadomości, jakie otrzymał od Boxdela zaledwie kilka dni temu. Narracja jak widać mocno się od tamtej pory zmieniła. W ogóle to tak dziwne, że tu już wszystko było przecież ułożone, a Boxdel sam sobie narobił takiego bigosu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka