w

Wiadomo, na czym będzie polegał OF kolejnej polskiej streamerki Twitch. Zupełnie nie to, co myślicie

Kilka dni temu pisaliśmy o zapowiedziach jednej z polskich streamerek Twitch, która jako kolejna chciała założyć konto na OF – to ma czekać tylko na potwierdzenie.


Kolejną osobą, jaka chce wejść w świat OF jest Senekofobia. Polska streamerka Twitch, którą średnio ogląda ponad 400 osób. Jak na scenę streamerek, to całkiem sporo. Podczas podscastu u Suchara, Senekofobia wspomniała, że będzie zakładać OF.

Streamerka wspominała, że pojawi się tam nag*ść, ale zupełnie inna. Faktycznie, teraz wiadomo już, czym to dokładnie będzie. Od razu można napisać, że nie będzie tam zdjęć streamerki, a content ma polegać na malowaniu aktów.

Teraz wszystko jasne

Jak mówiła streamerka na swojej transmisji:

(…) słuchajcie, ja was, swoich widzów kochanych w ch*ja robić nie będę. Jakby, zauważyliście, co się zmieniło u mnie w pokoju i nagle są plany OF. No stoi sztaluga, wy naprawdę myślicie, że tam będą jakieś ohydne rzeczy, moja nag*ść. Ja was ch*jać nie będę, swoich widzów nie zamierzam absolutnie, możecie pie**olić, że to będzie scam, ale ch*j mnie to obchodzi. Ja mam w planach malować akty kobiece i tam nie będzie mojej nag*ści”

Czyli tak naprawdę OF nie będzie zawierał tego, o czym wszyscy myśleli. Streamerka chce dodawać tam swoje prace. Jak zaznacza, niektóre mogą być inspirowane nią, ale to wszystko. Content z inną streamerką – Melod_ja ma polegać na tym, że Senekofobia będzie ją malować.