w

Kolejna polska streamerka Twitch zakłada OF z faktyczną “nag*ścią”. Najwięcej godzin streamowała LoLa

Praktycznie co tydzień pojawia się informacja o tym, że któraś z polskich streamerek Twitch zakłada OF.


Najpopularniejszym przykładem streamerki Twitch, która faktycznie prowadzi aktywnie OF jest Laucilka. Choć nie ogląda jej jakoś szczególnie dużo osób, to praktycznie każdy kojarzy, że ma konto na OF. Teraz na przestrzeni ostatnich tygodni pojawiło się kilka kolejnych dziewczyn, które albo są w trakcie weryfikacji konta, albo dopiero się do tego przymierzają.

W trakcie podcastu u Suchara, na którym występowało kilka streamerek, jedna z nich ujawniła, że jej konto jest w trakcie weryfikacji i niedługo ruszy z udostępnianiem “contentu” (przyszły tydzień). Warto wspomnieć, że kilka dni temu o opinię widzów nt. OF pytała kolejna streamerka. Widać więc, że powoli staje się to normą.

Kolejna streamerka z kontem na OF

Następną osobą, która ma zamiar wrzucać kontent, jest Senekofobia, stosunkowo popularna streamerka, jeżeli chodzi o polską scenę Twitch, którą można kojarzyć ze słynnych tekstów na streamie. Średnio ogląda ją kilkuset widzów, najwięcej godzin ma przestreamowanych w League of Legends.

Co ciekawe, ma publikować z inną influencerką – Melod_ja, która kojarzona jest już z odważniejszych treści. Dziewczyny chcą tworzyć wspólnie, ale w odróżnieniu od większości osób na OF, będą publikować coś więcej, choć jak mówi streamerka:

U mnie nag*ść będzie w pewnym sensie

Klip: https://www.twitch.tv/mokrysuchar

OF przestaje być zdecydowanie czymś, co dziwi albo jakoś szczególnie zaskakuje. Na pewno Melod_ja jest osobą, która dobrze zna ten świat i jej współpraca z Senekofobią może być “ciekawa”.

Streamerki na Twitchu coraz częściej spoglądają na OF, głównie ze względu na możliwość zarobku. Jest to stosunkowo łatwy do robienia content w szczególności, że większość dziewczyn publikuje zdjęcia dokładnie takie same, jakie mogłyby trafiać na Instagrama.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka