w

Wszyscy radzili Lizie, streamerce Twitch znaleźć normalną pracę, więc posłuchała. Tak jakby

Liza to w tym momencie już popularna influencerka, którą wiele osób nadal będzie kojarzyć z Franiem, choć ta dwójka dzisiaj mało ma ze sobą wspólnego.


Liza nadal czasami o sobie przypomina, czasem poddymieniem do innej streamerki, czy influencerki, a czasem postem na Twitterze. Od jakiegoś czasu wiele osób pisało jej, żeby znalazła “normalną” pracę, na co streamerka najwyraźniej się zgodziła.

Normalna praca, czyli inna, niżeli streamowanie i bycie typową influ. Co ciekawe, to w Polsce jest wiele streamerek, które mają pracę i jednocześnie streamują. Na kobiecej scenie jest dość ciasno i najwyraźniej nie dla wszystkich wystarcza donejtorów.

Gdzie pracuje Liza?

Liza pracuje teraz w barze, gdzie raczej dobrze jej idzie. Streamy IRL z takiej pracy jak najbardziej “oddają”, jeżeli chodzi o oglądalność. IRLe z barów ogólnie są chętnie oglądane.

Jest w Polsce kilka osób, które próbowały robić streamy ze swojej “normalnej” pracy, ale wychodziło im to raczej średnio. Głównie przez podejście ich szefostwa. Tutaj faktycznie może się to udać.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka