w

Wyciek zdjęć dziewczyny, która zarywa do Xayoo. Nie wyszło to dobrze

Kilka dni temu w społecznościach związanych ze streamingiem pojawił się temat dziewczyny, która dodawała bardzo konkretne filmiki. Szybko pojawiły się też treści wiadomo jakie.


Dziewczyny mają bardzo różne sposoby na wybicie się. Jedne wrzucają swoje zdjęcia i filmiki bez żadnego przemyślenia, inne podszczypują popularnych influ. Uderzenie do graczy, czy ogólnie społeczności streamingowych w promocji własnej osoby jest stosunkowo sprytne, bo jednak masa ludzi od razu zaczyna śledzić dziewczyny budzące skrajne emocje.

Tak było w tym przypadku, choć promocja niekoniecznie wyszła na dobre osobie, która była za to odpowiedzialna. Dlaczego?

Wyciek zdjęć dziewczyny

Wszystko zaczęło się na TT, gdzie dodawane były takie przeciętne filmy.

Video

Video

Aż został dodany ten, który mocno rozszedł się potem po sieci, różnych Discordach etc.

“Rzeczy, w których Xayoo będzie wyglądać dobrze”

Video

Było to podawane dalej, szeroko komentowane, że jest to kolejna dziewczyna chcąca się wybić na Xayoo. Szybko jednak okazało się, że po sieci latają zdjęcia dziewczyny, na których niekoniecznie nosi ubrania.

Łącznie zrobiło to spokojnie ponad 200 tysięcy wyświetleń, gdyby zliczyć tylko publiczne posty.

Zostało to poruszone także na streamach. W tym u Mokrego Suchara.

Video

Film: https://youtu.be/UTkiqfjcpX0

W następnych godzinach pojawiły się zdjęcia dziewczyny. Nie trzeba tutaj dopisywać jakie konkretnie.

Nie było to zaskakujące, skoro profil jest podpisany tak:

Zdjęcia były z koleżankami, jej samej i można by było pomyśleć, że Klaudii zrobi się gorąco.

Pewnie by tak było, gdyby nie fakt, że na zdjęciach nie ma Klaudii. Tzn. tak, to ta sama dziewczyna, ale zdecydowanie nie nazywa się Klaudia. Nie zna też języka polskiego, a przynajmniej nic o tym nie wiadomo.

O co więc tu chodzi? Ktoś używa nagrań i zdjęć dziewczyny z niebieskiej platformy do baitowania ludzi, do robienia zasięgów na czyimś wizerunku. Alina, bo tak się nazywa dziewczyna jest popularną “modelką” z niebieskiej platformy. Ktoś sprytnie wykorzystał jej wizerunek i co lepsze, zarabia na tym kasę.

Nie można powiedzieć, że nie jest to zmyślne. W bardzo łatwy sposób jest tak zrobić duże liczby, przyciągnąć ludzi i sprzedawać czyjeś zdjęcia bez żadnej konsultacji z tą osobą. Klaudia z Warszawy jest Aliną Violet z niebieskiej platformy.

Ktoś tworzy po kilkadziesiąt kont na TT, wstawiając generyczne posty tworzące zasięg.

Konta oznaczane są już nawet numerkiem “21” na końcu. Jeżeli to po kolei, to stworzono kilkadziesiąt kont dziewczyny, które zaczepia popularnych ludzi i wbija się w podatne na to społeczności.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka