w

Wyciekły mocne wyzwiska z grupy Xayoo w stronę Multiego: “wyruch**bym mu dziewczynę za bycie szmaci*rzem”

Drama z Xayoo Industries na pewno nie skończy się na jednym filmie Holaka, jego odpowiedziach na IS i jednym streamie z XI.


Praktycznie pewne było, że drama z Xayoo Industries w roli głównej nie rozejdzie się po kościach. Holak dodał kolejne screeny, a o sprawie wypowiedziało się już kilku youtuberów i streamerów. Najgłośniej jest o jednym screenie, na którym ktoś z XI mocno wyzywa Multiego.

Wiadomo, że Multi w pewnym momencie bardzo szybko się wybijał, z resztą obecnie jest to jeden z topowych streamerów TTV. XI ponoć miało z nim spory problem. Przypomnijmy, że Xayoo potwierdził, że grupa wysyłała donejty chociażby “szachiście” tylko po to, by “klękła mu psycha”. Screen, o którym mowa:

Odpowiedź Xayoo na wyciek screena:

Wiele wiadomości prywatnych zostało już usunięte z IS, ale niektóre się zachowały:

Co na to reszta Internetu?

Wszyscy z niecierpliwością czekają na odpowiedź Multiego. Z YFL streamował Merghani, więc to on jako pierwszy spotkał się z tą wiadomością i ewidentnie był mocno zaskoczony, choć przyznał, że wie, o co chodzi.

Jeszcze przed tym wypowiedziało się o sprawie kilka osób. W tym między innymi Nitro i Mandzio. Wypowiedź Nitra:

Klip: AdixoN

Mandzio dość szybko, bo kilkanaście godzin temu, napisał o całej sytuacji na Twitterze:

W teorii temat będzie bardzo gorący też dzisiaj, bowiem Japczan prawdopodobnie będzie chciał to wszystko wyjaśnić i odnieść się do całej sytuacji. Mimo wszystko wydaje się, że w jego stronę padło najwięcej oskarżeń.