w

Xayoo nie pozostaje dłużny Gimperowi i odpowiada na jego drugi film w swoim stylu

Fot. https://www.twitch.tv/xayoo_ | https://www.youtube.com/user/Gimperr

Xayoo odniósł się wczoraj do drugiego filmu Gimpera.


Można się było spodziewać, że Xayoo odpowie Gimperowi, ale w swoim stylu. Streamer nie poświęcił na tę sprawę zbyt wiele czasu, skomentował kilka rzeczy i wygląda na to, że tak ta “drama” się zakończy.

Warto wspomnieć, że w między czasie beLoud wydało swoje oświadczenie, które Xayoo również skomentował mówiąc, że było dokładnie takie, jakiego się spodziewał.

“beLoud wydało oświadczenie, chujowe, ale tylko takie, że musieli takie wydać prawdopodobnie w związku ze swoimi sponsorami itd. Ale w sumie nie mieli co napisać innego. Było takie, jakiego bym się spodziewał.”

Pełne oświadczenie poniżej:

 

https://twitter.com/beloudgg/status/1448679774998736897

Xayoo odpowiada Gimperowi

Odpowiedź na film Gimpera nie była jakaś szczególnie długa. Streamer wspomniał między innymi o sponsorach:

“Jak można powiedzieć, że mnie nie chcą sponsorzy, bo używam ku**y i pi**y co trzy sekundy. Pierwsza sprawa jest taka, że ja odrzucam w ch*j ofert. Druga sprawa jest taka, że ja mam sponsorów więcej, niż streamów w miesiącu. Obecnie widzę, że pięciu. Mój dochód to jest chyba z 70% ze sponsorów.”

Xayoo wyjaśnia tego typu rzeczy w specyficzny sposób, zachowując przy tym sporo humoru, między innymi za to widzowie go niesamowicie lubią. Jego słów nie można zawsze brać w 100% poważnie, o czym nieco później.

(…) no i jeszcze Gimper sam potwierdza, że jest manekinem mówiąc w tym samym momencie, że on też tak kiedyś miał i dopiero, jak zmienił swój wizerunek to ma sponsorów. Czyli wychodzi na to, że miałem rację.”

Ostatnia część wypowiedzi odnosiła się bezpośrednio do wpisu Gimpera na Twitterze. Przypomnijmy, że youtuber zareagował na spadek 10 tysięcy subskrypcji pisząc, że “śmieci same się wyniosły”

Xayoo odpowiedział także i na to:

(…) zwyzywał mnie, a właściwie to moich widzów mówiąc, że odsubowali i śmieci same się wyniosły. Uważam, że to nietaktowne mówić, że moi widzowie oglądają to g*wno i te pierdolone memy tworzone przez widzów i dla mnie osobiście Gimper nie różni się niczym od Kamerzysty, bo wykorzystuje niepełnosprawnych dla contentu. To jest moje oświadczenie ostateczne i tyle, koniec tematu. Powodzenia w karierze.

Tutaj zgodnie z tym, czego można się było spodziewać, na czacie pojawiło się masę “XD” i “EZ”, natomiast Xayoo potem nieco sprostował (porównanie do Kamerzysty to to, czego nie należy traktować jakoś niesamowicie poważnie):

“Nie no to takie jaja oczywiście, niech się każdemu wiedzie. Je**ć, to nieważna sprawa, tak, jak ja uważam i tak, jak pewnie Gimper też waża, ale musi coś nagrywać.”

https://www.twitch.tv/videos/1178527970

Streamer podsumował, że Gimper mylnie odebrał to, że Xayoo go nie lubi, czuje po prostu do niego niechęć. Nie lubić zaczął go dopiero po tym 8-minutowym filmie, który “nie miał totalnie sensu”.

W kwestii reklamowania Raida, zlecający reklamę są zaznajomieni ze sposobem reklamowania, chętnie wracają z nowymi dealami. Z resztą podobnie, jak każdy sponsor Xayoo, czy ogólnie całej grupy XI.