w

Xayoo w mocnych słowach o Taku, obecnie TOP 2 polskiego Twitcha i o GTA RP

Xayoo podczas streama Mokrego Suchara wspomniał o tym, że próbował oglądać Taku. Coś jednak nie wyszło.


TOP 1 polskiego TTV zajmuje niezmiennie od kilku miesięcy Ewron. Na kolejnych miejscach robi się już o wiele ciekawiej, TOP 2 bowiem to Taku, który podobnie do Ewrona streamuje GTA RP. Streamer bardzo mocno wszedł w świat Twitcha, przebijając się na sam szczyt.

W styczniu dzieli go stosunkowo niewiele od Ewrona. Średnia ilość widzów to niecałe 9 tysięcy, gdzie Ewron ma około 11 tysięcy. Jest więc dość blisko.

Xayoo o Taku

O Taku wypowiedział się między innymi Xayoo. Wiadomo, że Marcin bardzo mocno obserwuje TOP-kę i analizuje ich wyniki. Nie dziwne więc, że Xayoo oglądał, a raczej próbował oglądać Taku, co finalnie skwitował słowem „cringe”.

Sam Xayoo powiedział też trochę więcej o swoim aktualnym podejściu do całego GTA RP i do tej społeczności, która zgromadziła się wokół GTA.

Nikt tu do nikogo nie będzie miał raczej żadnego żalu. Opinia jak każda inna, natomiast stosunkowo mało osób dostaje faktyczne pochwały od Xayoo. Warto wspomnieć, że sam Marcin ponoć ma niedługo powrócić na TTV ze swoimi projektami. To dopiero będzie ciekawy czas na TTV.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka