w

Xntentacion vs Multi. Dziwna “odklejka” na Twitchu, za którą Xntentacion przeprosił Multiego

Xntentacion był swego czasu jednym z topowych streamerów. To on w kwietniu 2021 roku był TOP 1 polskiego TTV pod względem obejrzanych godzin.


Xntentacion swego czasu notował wyniki, które były nazywane rekordami polskiego Twitcha i to mimo tego, że zupełnie pomijano fakt, iż chodzi o streamy konkretnych osób, bez turniejów. Sam Xntentacion osiągnął wynik 58 tysięcy widzów właśnie podczas turniejów.

Nie ma jednak żadnych wątpliwości, że Xntentacion był na szczycie i zdecydowanie wyznaczał trendy. Zagraniczne streamerki śpiewały polskie piosenki, powstało “krecie uniwersum”, a przez kilkadziesiąt dni cały Twitch mówił właśnie o Bartoszu.

I teraz rok później

Xntentacion obecnie gromadzi na swoich streamach kilkaset osób i raczej ostatnio nie mówiło się o nim zbyt dużo. Wszystko się zmieniło, gdy Bartosz z jakiegoś powodu zaczął wyzywać Multiego – innego streamera. Shoty z tej sytuacji są już usunięte, natomiast fragment zachował się na streamie Merghaniego:

Video

Klip: Grube shoty

Skąd taka “odklejka? Dobre pytanie, na które trudno znaleźć sensowną odpowiedź. W komentarzach pod odpowiedzią Multiego pojawiły się wiadomości sugerujące, że Xntentacion nie był trzeźwy, ale trudno to tym w pełni tłumaczyć.

Sam Bartosz zdaje sobie sprawę z tego, że jego zachowanie nie było poprawne, dlatego przeprosił Multiego w komentarzach na Youtube.

Streamer wie, że faktycznie coś tu było nie tak, bo ustosunkował się do tego również na Twitterze:

Jest to o tyle zaskakujące, że streamerzy mieli wcześniej pewne spięcie, które w teorii zostało wyjaśnione. Xntentacion pisał PW do Multiego przepraszając go:

Najwidoczniej jednak sprawa nie została wtedy zakończona.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka