w

Youtube zmienia swój wygląd. Ludzie nie są zadowoleni

Youtube zmienia swój wygląd. Jeżeli oglądaliście YT na chociażby iPadzie, to wiele się dla Was nie zmieni, ale dla osób lubiących oglądać na kompie już sporo.


Youtube zmienia swój wygląd i wydaje się, że po prostu platforma chce to wszystko ujednolicić i dostosować bardziej pod wygląd mobilny. Główny player zostaje na górze, ale będzie ściśnięty przez komentarze. Te pojawią się po prawej stronie.

Jest to niczym wygląd mobilny, ale na komputerach. I tak większość ogląda już na telefonach, więc pewnie szybko się przestawicie. Ale jest też sporo negatywnych opinii.

Tak to teraz wygląda

Player na górze po lewej, po prawej tytuł, opis i komentarze. Pod materiałem znajdują się polecane. Te polecane mogą sporo namieszać. Właśnie stamtąd wiele osób przechodziło do tej pory dalej.

Niektórzy już to mają, inni nadal czekają. Na 100% ktoś niedługo zrobi jakąś wtyczkę do przeglądarki, która będzie zmieniała wygląd Youtube na stary, jest to do przewidzenia. Ale chyba nie tak to powinno wyglądać.

Jest też szansa, że Youtube coś dodatkowo pozmienia, widząc opinie społeczności, która ogólnie nie jest jakoś niesamowicie z tego zadowolona. Trudno nie odnieść wrażenia, że Youtube tutaj nie spytał użytkowników o zdanie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka