w

Bardzo mocny wpis Nitra, z którym ludzie się zgadzają “amnestia dla ludzi, którzy sprzątają takie śmieci jak ten cw*l”

Nitro, polski youtuber, publikuje na swoim Twitterze naprawdę różne wpisy. Jedne są bardziej, inne mniej kontrowersyjne. Tym razem jego post jest bardzo mocny.


Działalność Nitra na Twitterze jest na tyle mocna, że youtuber czasem musi się mierzyć nawet z czasowymi banami czy usunięciami konta. Za każdym razem Nitro jednak wraca i dalej tworzy swój content.

Ostatni wpis może go narazić na kolejnego bana, ale tym razem ludzie w zdecydowanej większości zgadzają się z youtuberem, który pisze:

Powinna być amnestia dla ludzi, którzy sprzątają takie śmieci jak ten cw*l. Ludzie, którzy nie maja empatii do zwierząt to nic nie warte śmiecie, do utylizacji.

Sprawa, o której pisze Nitro, poruszyła cały Internet. O co w tym chodzi?

Nitro o sprawie z kotem

Wpis ten dotyczy głośnej w ostatnich godzinach sprawy z kotem. W sieci pojawiły się wpisy o osobie, która miała znęcać się nad zwierzęciem. Sprawca pisał, że kot go irytował, więc powiesił go na kablu, a gdy zbyt głośno miauczał, to uderzał.

Internet zadziałał tutaj bardzo szybko. Wszystko zaczęło się i skończyło tak naprawdę na Wykopie. Osobę, która dodawała te wpisy, znaleziono w kilkadziesiąt godzin. Od razu warto wspomnieć, że kotu nic nie jest.

Sprawcą miał być Kacper B., 22-latek z Gdyni. szczegóły co prawda nie są znane, ale widząc, jak zareagował Internet, sprawa prawdopodobnie zostanie pociągnięta dalej.

To kolejny przykład tego, jak szybko działa sieć i jak prosto można ustalić sprawcę. Ta historia ma akurat pozytywne zakończenie, przynajmniej dla kota.