w

Czuux wypowiada się o Queen Of The Black, jego byłej dziewczynie. Youtuberka znowu publikuje na Insta

Czuux przez Queen Of The Black był często nazywany osobą bardzo toksyczną. Jaka dzisiaj jest relacja youtuberów?


Czuux podczas transmisji z High League został zapytany o swoje relacje z Queen Of The Black. Wszyscy byli ciekawi, jakie youtuberzy mają ze sobą kontakty. Przypomnijmy, że rozstanie Czuuxa i Queen Of The Black było bardzo burzliwe.

Youtuberka mówiła o Czuuxie jako o bardzo zaborczej, zazdrosnej i toksycznej osobie. Wczoraj były chłopak Julii miał okazję odpowiedzieć, jakie ma zdanie na temat Queen Of The Black. Warto wspomnieć, że youtuberka wróciła już na Instagrama, choć jak mówi, będzie robić sobie przerwę od Internetu.

Klip: Royy

Czuux o Queen Of The Black

Podczas „rundek” prowadzący Arkadiusz Pawłowski zadał dość nieprzyjemne pytanie ze względu na jego ogólną budowę:

Czy uważasz, że w jakiś sposób przyczyniłeś się do tego, wpłynąłeś na te problemy z psychiką? Julka często nazywała cię osobą toksyczną, wiele ci zarzucała, jak się do tego odniesiesz?

Jak odpowiedział Czuux?

Tak nie można krążyć w kółko cały czas. Dwa lata z nią nie mam kontaktu, ona miała dużo relacji z tego, co mi się obiło o uszy, a nie ciężko o to, wiesz, o co chodzi. Widziałem, że miała już swoje nowe relacje, nowych chłopaków. Nie podpinałbym tego tak cały czas, żeby robić wyświetlenia… Czuux, bo Queen Of The Black etc. Bardziej bym zalecał ludziom otaczającym jej, żeby się udali do specjalisty, bo naprawdę za niedługo może być z nią bardzo krucho. Jak cały czas będziemy publicznie poruszać tematy, żeby wywoływać tylko jakąś kontrowersję, to moim zdaniem może być z nią wtedy gorzej, niż jest teraz. Ona jest po prostu biedna w tym wszystkim, dlatego trzeba jej po prostu bardziej pomóc (…)

Czuux skomentował dalej, że nie chciałby wyciągać prywatnych rzeczy. Wspomniał natomiast, że jak on z nią zrywał, to youtuberka była jeszcze „w zupełnie innym stadium tego, co się teraz dzieje”. Youtuber dalej utrzymuje, że nie było w tym jego winy.

DołączObserwuj
Więcej z Youtube