w

Fagata zrozumiała, że przesadziła tą wiadomością do Sylwestra. Usunęła ją chwilę później

Fagata według słów Sylwestra miała mu wysłać kolejną wiadomość.


Okazuje się, że Fagata napisała do Sylwestra coś jeszcze. Coś, co brzmiało na tyle poważnie, że Sylwester ,zamiast po prostu zrobić screena, to jeszcze dodatkowo prawdopodobnie to nagrał. Wiadomość ta dotyczy s… Choć trudno zrozumieć, co ma na myśli Fagata.

Na pewno ma gorszy moment i stara się nakierować ludzi na to, że ona sama faktycznie o niczym nie wiedziała. Pisze w wiadomości, że bierze leki i ma myśli s…

Usunięta wiadomość Fagaty

Sylwester przeczytał to całe na streamie.

Fagata mi w ogóle napisała. Najpierw przez telefon z nią gadałem, to tak, jakby nagrywała brzmiała. Ja jej od razu powiedziałem… Ja też oczywiście to nagrałem, ale ona tam gadała, że o niczym nie miała pojęcia (…). Po godzinie od tego telefonu mi napisała: „ty doskonale wiesz, że nie miałam o niczym pojęcia, natomiast ty wiedziałeś o wszystkim od 3 lat, dobrze o tym wiesz, bo mnie wypytywałeś”. A dzisiaj rano mi napisała, że przeze mnie ona ma myśli s… i jedzie do lekarza po leki, ale może po drodze się zab…”

Wiadomość została usunięta, ale brzmiała dokładnie:

Roz**ałeś mnie, dobrze wiedziałeś, że nic nie wiem oprócz plotek. Zrobiłeś to specjalnie. Nie mam siły wstać z łóżka, jadę dziś do psychiatry po mocniejsze leki, o ile się nie ro**bie po drodze autem, bo wróciły mi myśli s… Dzięki Sylwek, dobrze wiedziałeś, że jestem niewinna. Mam tylko nadzieję, że karma wróci do ciebie.

Video

Wiadomość ta zniknęła, ale naturalnie Sylwester ją zachował. Zaskakujące jednak, że kiedyś wyciąganie prywatnych wiadomości było postrzegane w zły sposób, teraz jest to kompletną normą.

DołączObserwuj
Więcej z Youtube