w

Z czego utrzymuje się Rafonix? Dość zaskakujący biznes streamera Twitch

Z czego na ten moment utrzymuje się Rafonix oprócz oczywiście deali reklamowych? Okazuje się, że były youtuber, a obecny streamer, ma pewien biznes na oku.


Okazuje się, że Rafonix ma na oku nowy biznes. Został on bardzo szybko wyśmiany przez ludzi, ale może mieć to sens, o ile zostanie zrobione dobrze i z głową. Rafonix chce wejść w „palety z Amazona”.

Już rozmawiał na ten temat z youtuberami, ma postawioną dedykowaną stronę i najwyraźniej wierzy w to, że pieniądze z Fame MMA jest w stanie zainwestować i to całkiem opłacalnie dla niego.

Co wymyślił Rafonix?

Temat ogólnie zarobków Rafonixa i jego sposobu na życie pojawił się podczas programu Fame MMA. Czy Rafonowi faktycznie to się uda? Ciężko powiedzieć. Na razie widać, że jest wkręcony w temat. Dziwić może jedynie, że w sumie przed dziesiątkami tysięcy ludzi opowiedział swój biznesplan.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@shotylivebest/video/7283574076759674144

W sumie wiadomo było, że Rafonix miał zakładać barbera, że chce ogólnie pieniądze z walk i internetu przenieść na biznes poza tym światem. Poza Fame MMA, poza Twitchem czy Instagramem.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka