w

Za co Gucio dostał bana na tryb multiplayer w Euro Truck Simulator 2?

Gucio, jeden z popularnych streamerów Twitcha ponownie ma bana w ETS2.


Gucio ponownie zasiadł za kierownicą ciężarówek za sprawą Euro Truck Simulator 2. Po kilku miesiącach zmieniło się stosunkowo niewiele. Wystarczyło kilka godzin gry, by streamer został zbanowany w trybie multiplayer.

Wszystko przez “nieostrożną jazdę”, przypomnijmy, że to nie pierwsza taka blokada. 9 miesięcy temu Witek także został zbanowany, wówczas chodziło jednak o jeden serwer.

Za co Gucio dostał bana?

Granie jako streamer w ETS2 bywa naprawdę trudne. Wokół popularnych osób zbiera się masa osób, co często prowadzi do różnych, niebezpiecznych sytuacji na wirtualnych drogach. Nic więc dziwnego, że zaledwie po kilku godzinach gry, Gucio dostał bana.

Po zalogowaniu się do gry na streamie, pojawił się wszystkim dobrze znany komunikat “You are banned”. Co ciekawe, dostarczony dowód zupełnie nie pokazuje jakiejś niebezpiecznej sytuacji. Po prostu zajechanie drogi i następnie wjechanie w poprzedzający pojazd. Oczywiście to sytuacje dość niebezpieczne, ale w ETS2 w miarę normalne.

Streamer już odwołał się od decyzji o jego zawieszeniu informując, że będąc znaną osobą takie akcje po prostu się zdarzają.