w

Za co Szymoool został zbanowany na Twitchu? Ban na czas nieokreślony z możliwością odwołania

Szymoool, polski streamer Twitch ponownie został zbanowany. Tym razem z jeszcze innego powodu.


Szymoool ma dość bogatą historię banów. Tym razem nie chodziło jednak o jakieś niesamowite przewinienie. Streamera po prostu nie było na transmisji, co jest niezgodne z regulaminem Twitcha. “Spanie” jak najbardziej, natomiast według platformy nie może być sytuacji, w której streamera nie ma ponad 50% czasu trwania transmisji.

Dlatego Szymoool został zbanowany. Takie zawieszenia nie są jakieś niesamowicie groźne i zazwyczaj wystarczy złożyć odwołanie. Fakt faktem, że w takich przypadkach Twitch nakłada perma, natomiast daje możliwość odwołania.

Szymoool i jego kolejny ban

Szymoool potwierdził powód bana na swoim Discordzie pisząc:

“banik na nieokreślony za afkowanie na streamie, a godzinę temu wyłączyłem specjalnie, jak się dowiedziałem, że za to może być. Poszło odwołanie, to może odbanują szybko”

Trudno powiedzieć, ile czasu streamer będzie musiał się mierzyć z banem. Takie zawieszenia nie są utrzymywane w mocy zbyt długo, ale wszystko w tym wypadku zależy od TTV. Widzowie trochę spanikowali, bo jednak content Szymooola jest na granicy, ale tym razem nie chodziło o pokazywanie osób trzecich, czy tego typu rzeczy.