w

Zawodniczka Fame MMA skazana na 4 miesiące ograniczenia wolności

Reklama

Jedna z zawodniczek, która niedawno walczyła na Fame MMA, została skazana. Co dziwne, nie korzystała z pomocy prawnika.


To była swego czasu naprawdę głośna sprawa. Ta znalazła swój finał, a przynajmniej jest na ostatniej prostej. Jedna z zawodniczek Fame MMA sama poinformowała, że usłyszała wyrok w sprawie. Ten jest dla niej niezbyt korzystny.

Są to 4 miesiące ograniczenia wolności, konkretnie wykonywania prac społecznych w wymiarze 30 godzin miesięcznie. Dodatkowo na profilu społecznościowym muszą się pojawić konkretne przeprosiny. Zawodniczka musi też zapłacić 3000 złotych na cele charytatywne.

Kto, co i dlaczego?

Reklama

To konsekwencje dramy jeszcze z 2021 roku. Część pewnie pamięta, bo o Hollywood Hair było bardzo głośno. Dziewczyny narzekały na jakość usług, a wśród nich znajdowała się Brylantynka. Ta nazywała całą firmę scamem.

Musiało to mieć konkretne konsekwencje dla firmy, co udało się udowodnić. Brylantynka przegrała proces i musi teraz opublikować przeprosiny.

Zawodniczka sama mówi, że nie miała prawnika. Nie było więc zapewne trudno.

Sam wyrok też został opublikowany w sieci:

Szkody na rzecz firmy pewnie nie było trudno udowodnić. Masa negatywnych komentarzy, pewnie spadek obrotów. O ile firma nie była scamem, to miała dość proste zadanie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka