Zdjęcia zawodniczki Clout MMA zaczęły krążyć po sieci. Wydała oświadczenie

Rozrywka

Reklama

W kilku miejscach pojawiły się zdjęcia, w sumie nie tylko jednej osoby. Widać, że ktoś chciał w ten sposób wypromować swoją działalność.


W ciągu ostatnich dni miało miejsce sporo różnego rodzaju wycieków. Głównie w serwisie Reddit, gdzie ludzie potem kierowali do swoich komunikatorów. Niektórzy nie ukrywali, że sprzedają dostępy taniej, inni podszywali się pod konkretne osoby.

Co ciekawe, pojawiło się nawet oświadczenie w tej sprawie. Nadal jednak zdjęcia jednej z zawodniczek normalnie można oglądać. Sama je bowiem udostępniła, kusząc tym samym wszystkich płatnym dostępem (na dole).

Reklama

Jest i oświadczenie

Reklama

Swoje oświadczenie postanowiła wydać Monika Laskowska, zawodniczka Clout MMA, znana jako „Najlepsza polska dziennikarka”. To ona walczył chociażby z Nikitą, czy ostatnio Marianną Schreiber.

Teraz miało dojść do włamania na jej konto i wykorzystania treści, które miała Monika Laskowska.

Monika Laskowska normalnie udostępnia swoje zdjęcia w sieci. To głównie one miały być sprzedawane. Choć faktycznie były i takie niepubliczne. To, co normalnie Monika dodaje w sieci:

Video

Video

Video

Video

Monika nie jest jedyną, którą to spotkało. Tyle dla niej dobrego, że zdjęcia, które przynajmniej dotarły do nas na komunikatorach były normalnie dostępne.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej