w

Aktorka znana ze Stranger Things dostawała takie propozycje od producenta. Zrezygnowała z 4 ról

Aktorka znana z serialu Stranger Things była zmuszona porzucić kilka projektów ze względu na propozycje, które dostawała od swojego szefa.


Aż trudno uwierzyć, że takie rzeczy wciąż się dzieją. W przeszłości już wiele razy mówiono o tym, przestrzegano przed takimi sytuacjami i zazwyczaj kończyło się na tym, że sprawy były zgłaszane na policję lub do sądu, a oprawcy surowo karani.

Molestowanie swoich pracowników jest na tyle niebezpieczną praktyką, że może się w końcu przełożyć na koniec kariery i wysokie odszkodowania. Jak widać jednak na świecie kobiety (ale też i w wielu przypadkach mężczyźni) wciąż mają się czego bać.

Zrezygnowała przez to z 4 filmów

Według tego, co twierdzi aktorka i jednocześnie streamerka – Grace Van Dien, która w świecie Twitcha znana jest pod nickiem BlueFille, to właśnie ona dostawała niemoralne propozycje od swojego szefa. I choć Grace najbardziej znana jest ze swojej roli cheerleaderki Chrissy ze Stranger Things, to tak naprawdę nie wiadomo, o którego producenta filmowego chodzi.

Aktorka wyznała to podczas swojego streama na Twitchu, podczas którego wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się więcej streamować.

Doświadczenie z kilku ostatnich projektów, nad jakimi pracowałam, były dla mnie dość nieprzyjemne ze względu na ludzi, dla których pracuję. Jeśli chodzi o streamowanie, to mogę sobie wybrać, z kim chcę spędzać czas, z kim rozmawiać etc. Podczas ostatniego filmu, przy którym pracowałam, jeden z producentów pytał mnie o trójkąt z nową aktorką, którą zatrudnił. To był mój szef.

Grace wyznała, że ostatnie doświadczenia mocno ją przytłoczyły emocjonalnie i była zmuszona zrezygnować z 4 kolejnych projektów, do których była zatrudniona. Nie wiadomo, jak szybko aktorka się pozbiera po czymś takim i wróci do świata filmowego – takie sytuacje czasami mocno mieszają w głowie i są w stanie wytworzyć sporą traumę.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy