w

Co dalej z Ashem Ketchumem po zostaniu Największym Mistrzem Pokemon? Fani nie muszą się martwić

Jak będą wyglądać dalsze losy Asha Ketchuma po zostaniu Mistrzem Świata?


Na początku listopada tego roku, po 25 latach emisji serialu Pokemon, główny bohater Ash Ketchum wygrał najważniejszy turniej i stał się Mistrzem Świata w trenowaniu małych stworków. Chociaż wywołało to radość, pojawiła się również niepokój dotycząca przyszłych serii.

Okazuje się jednak, że fani nie mają się o co martwić. Prezes Tokyo TV potwierdził, że jego przyszłość będzie kontynuowana.

Los Asha po spełnieniu marzeń

Premiera Pokemonów odbyła się oficjalnie w 1997 roku. To właśnie wtedy Ash wyruszył z Pallet Town, aby spełniać marzenia, złapać wszystkie pokemony i zostać wielkim trenerem znanym na cały świat. Od tego czasu minęło całe 25 lat, a głównemu bohaterowi dopiero teraz udało się dopiąć swego.

Chwile radości fanów nie trwały długo. Jego wygrana miała oznaczać, że to koniec perypetii głównego bohatera, więc co dalej z serią Pokemon? Wątpliwości rozwiał właśnie prezes działu Anime w telewizji Tokyo TV.

Przyszłość Satoshiego będzie kontynuowana. Będziemy ujawniać informacje o tym, jak potoczy się ta przygoda w przyszłych transmisjach anime.

Potwierdzono więc, że Ash (Satoshi), będzie dalej jednym z głównych bohaterów nadchodzącej serii, a fani nie mają się o co martwić. Na ten moment nie wiadomo, jaki postawi sobie cel, ale są już teorie. Jedną z nich jest złapanie wszystkich pokemonów. W chwili wyjścia było ich około 151, teraz jest ich ponad 1000, co z pewnością dla głównego bohatera serii będzie sporym wyzwaniem.

Trudno się więc dziwić, że twórcy nie tak łatwo odejdą od Asha. Pokemony to potężna franczyza, która może ucierpieć po informacji, że główny i znany wszystkim bohater kończy swoją przygodę.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy