Cyberpunk 2077 ale to film? CDPR oficjalnie informuje, że powstanie adaptacja filmowa gry

Seriale i filmy

Reklama

CD Projekt Red oficjalnie potwierdził, że trwają prace nad aktorską adaptacją gry Cyberpunk 2077.


Po sukcesie anime Cyberpunk: Edgerunners i „ciut” mniejszym sukcesie gry Cyberpunk 2077 studio CD Projekt Red postanowiło pójść o krok dalej. Tym razem mowa o filmie bądź serialu osadzonym w znanym uniwersum.

CDPR właśnie potwierdziło podpisanie kontraktu ze studiem filmowym, które ma się zająć produkcją live action. Co wiadomo na ten temat?

Film o Cyberpunku? To już oficjalne

Reklama

Jako że adaptacje serialowe i filmowe wszelkich gier wideo stały się w ostatnich latach bardzo popularne, CDPR również postanowiło spróbować swoich sił. Studio ogłosiło bowiem współpracę z Anonymous Content, które ma być odpowiedzialne za produkcję filmu lub serialu na podstawie Cyberpunka 2077.

Reklama
https://twitter.com/CDPROJEKTRED_IR/status/1709940132328133085

Niestety żadne szczegóły nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że film lub serial nie będzie wierny oryginalnej fabule, a opowie zupełnie nową historię osadzoną w świecie Cyberpunka.

Oprócz tego na ten moment trwają poszukiwania reżysera i obsady, a więc prace są jeszcze na bardzo wczesnym etapie. Jest jedynie ogólny zarys projektu. Co jednak ważne, to twórcy CDPR potwierdzili, że będą odgrywać ważną rolę w całej produkcji i będą sprawować pieczę nad wszelkimi pracami nad adaptacją.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej