w

Taylor Swift zagra w Deadpool 3? Piosenkarka przyłapana z obsadą na tajemniczym nagraniu

Czy Taylor Swift, światowej sławy wokalistka, zagra w Deadpool 3? Pojawiło się dość ciekawe nagranie w sieci.


Deadpool 3 zbliża się wielkimi krokami. Najnowsza odsłona filmu z uniwersum Marvela z Ryanem Reynoldsem w roli głównej ma się pojawić w pierwszej połowie 2024 roku, dokładniej w maju.

Choć główna obsada filmu jest już znana, a prace na planie idą w najlepsze, to kilka dni temu w sieci pojawiły się pogłoski, jakoby Taylor Swift, światowej sławy piosenkarka, miała zagrać gościnnie w trzeciej odsłonie Deadpoola. Co o tym wiadomo?

Taylor Swift w Deadpoolu?

Kilkadziesiąt godzin temu w sieci pojawił się filmik na Twitterze (X), wrzucony przez pewną dziennikarkę. Na nagraniu widać Taylor Swift na lotnisku razem z obsadą Deadpoola 3, czyli Ryanem Reynoldsem, Hugh Jackmanem i Shawn Levym, który jest reżyserem nadchodzącego filmu.

https://twitter.com/DMRussini/status/1708632984486564071

Pełny filmik:

Video

Ludzie już zaczęli spekulować, że może chodzić właśnie o gościnny występ w filmie. Tylko jaką postać miałaby zagrać Taylor Swift? Wiele osób twierdzi, że najbardziej pasowałaby jej rola Dazzler, czyli superbohaterka, która jest piosenkarką. Wszystko mogłoby się zgadzać, jednak nie ma na ten temat żadnych informacji prócz plotek i spekulacji. Należy uzbroić się więc w cierpliwość.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy