w

Czarodzieje z Waverly Place powracają po latach? Serialowy leaker daje znaki

WIzards of Waverly Place

Jeden z leakerów udostępnił ostatnio na swoim profilu ciekawy post, który sugeruje powrót uwielbianej serii Disneya.


„Czarodzieje z Waverly Place” to jeden z tych seriali Disneya, które były uwielbiane przez nastolatków. Można wręcz powiedzieć, że „dzieciaki” późnych lat 90 wychowywały się na tego typu seriach, jak „Hannah Montana”, „Nie ma to jak hotel” czy właśnie „Czarodzieje z Waverly Place”.

I choć aktorzy podanych wyżej seriali są już dawno dorosłymi i dojrzałymi ludźmi, to wygląda na to, że nie ma nic przeciwko, by ponownie wcielili się w postaci odgrywane 15 lat wcześniej. Przykładem może być ostatnia iCarly, której 2 sezon wyszedł w 2022 roku, dokładnie 10 lat po ostatnim wyemitowanym odcinku.

Czarodzieje z Waverly powracają?

Tak podejrzewają fani po tym, jak jedno konto na Twitterze – Ember – znane przede wszystkim z różnych przecieków filmowych i serialowych, dodało posta, w którym zawarty został gif z serialu o czarodziejach, a pod nim logo z Disney+.

Kiedy ludzie zaczęli dopytywać się w komentarzach o możliwy najnowszy sezon, Ember zapostował kolejnego gifa z Czarodziejów z podpisem „cierpliwość”.

Wszystko wskazuje na to, że najnowszy sezon „Czarodziejów z Waverly Place” jest już bardziej, niż pewny. Pytanie tylko, na jakim etapie tworzenia znajduje się serial i w jakim stylu zobaczymy najświeższe odcinki, powstałe po kolejnych 10 latach.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy