w

Dlaczego ten wątek został wycięty z One Piece od Netflixa? Producent teraz żałuje

Reklama

Wiele osób zastanawiało się, dlaczego wątek z Loguetown został wycięty z serialowego One Piece. Teraz już wiadomo.


One Piece od Netflixa, czyli serialowa adaptacja znanej mangi i anime, zakończyło się po 8. odcinkach. Można by było rzec, że to naprawdę mało, patrząc na to, jak długa jest historia całego uniwersum.

I choć twórcy już oficjalnie zapowiedzieli prace nad kolejnym sezonem serialu, to wiele osób wciąż zastanawia się nad tym, dlaczego ten wątek został pominięty w adaptacji. Chodzi bowiem o arc Loguetown.

Dlaczego zostało to usunięte z serialu?

Reklama

Jeden z producentów i showrunnerów serialu, Steven Maeda, postanowił ujawnić, czego najbardziej żałował w związku z adaptacją One Piece na Netflixie. Okazuje się, że chodzi o przerwanie historii Loguetown.

Video

Klip: https://twitter.com/screenrant/status/1711026303002939585

Okazuje się, że twórcy byli poniekąd zmuszeni do tego, ponieważ serial miał jedynie 8 odcinków i nie chcieli sprawić wrażenia, jakby historia była zbyt szybka. Co więcej, z tego, co mówi showrunner, produkcji zwyczajnie zabrakło na to budżetu.

Patrząc jednak na to, jaki sukces zdobyła adaptacja One Piece na Netflixie, można się spodziewać, że tym razem tego budżetu nie zabraknie, a twórcy będą mogli ze spokojem zrobić wszystko, aby być w pełni zadowolonym.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy