w

Easter eggi w Shreku, których nigdy nie zauważyłeś. Jest ich więcej niż myślisz

Reklama

Wychodzi na to, że Shrek jest filmem stworzonym na podstawie samych easter eggów.


Shrek do tej pory jest jedną z najpopularniejszych animacji na całym świecie. I choć premiera pierwszej części filmu miała miejsce całe 22 lata temu, to wciąż wielu ludziom się nie nudzi.

Co więcej, piąta część Shreka ma nadchodzić wielkimi krokami w 2024 roku i to już oficjalnie. Wprawdzie wiele osób boi się, że to już nie będzie to samo, co kiedyś, to i tak wszyscy czekają i nie mogą się doczekać.

Easter eggi, których nie znacie

Reklama

Shrek jest znany z tego, że jest świetną komedią. Ma w sobie wiele różnego rodzaju humoru, zarówno tego lekkiego, jak i mocniejszego i to dlatego film trafia do serc masy ludzi.

I choć można by było oglądać Shreka codziennie, to naprawdę potrzeba poświęcić dużo czasu, aby rozpoznać wszystkie easter eggi, które pojawiają się w filmie. Większości z nich zapewne nigdy nie zauważyliście.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@its_ivanmars/video/7270625702859263265

Oczywiście wiele easter eggów jest bardzo oczywistych i widać je na pierwszy rzut oka. Inne jednak potrzebują większej wiedzy i spostrzegawczości. Natomiast niektórzy wciąż nie zdają sobie sprawy z tego, że cały Shrek w praktyce oparty jest na samych easter eggach i nawiązaniach do innych serii czy tytułów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy