w

Idealne oświadczyny w stylu Harrego Pottera: „Płakałam ze szczęścia 3 godziny”

Riot Games

Idealne pudełeczko na pierścionek zaręczynowy w stylu Harrego Pottera nie ist…


Okazuje się, że jednak istnieje. Fanka Harrego Pottera pokazała w mediach społecznościowych, w jaki sposób oświadczył jej się chłopak. Jak widać miejsce i czas, to nie wszystko.

Jeżeli dobrze zna się swoją drugą połówkę, to można ją nieźle zaskoczyć, tak jak zrobił to, już narzeczony jednej z redditorek. Wykorzystał on do tego Złoty Znicz z quidditcha.

Złoty Znicz z pierścionkiem

Pudełeczko w kształcie serduszka, to już raczej przeżytek w 2022 roku, gdzie każdy ma dostęp do internetu. Wystarczy mieć trochę wyobraźni i znać swoją drugą połówkę, aby zaskoczyć ją nie tylko dobrze dobranym miejscem, ale i formą oświadczyn. Swoją „paczuszką” pochwaliła się fanka Harrego Pottera na Reddicie. Pierścionek otrzymała w Złotym Zniczu:

Jak widać, jej udało się złapać niesamowitą niespodziankę i jak sama twierdzi, była tak wzruszona, że płakała przez 3 godziny. Oczywiście, ze szczęścia. Komentujący zdjęcie są zachwyceni tym pomysłem, jak wspomina jedna z osób, chociaż sama nie planuje ślubu, to gdyby dostała taki pierścionek, wyszłaby za przyszłego partnera w mgnieniu oka.

Jak widać, dopasowane prezenty sprawdzają się o wiele lepiej, niż te standardowe. Być może warto o tym pomyśleć, kiedy planuje się coś tak ważnego, jak zaręczyny.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy