Jenna Ortega, czyli najnowsza Wednesday, grała również w Iron Manie. Pewnie jej nie pamiętacie

Seriale i filmy

Reklama

Jenna Ortega to teraz bardzo gorące nazwisko za sprawą jej najnowszej roli w netflixowej adaptacji rodziny Addamsów.


O Jennie jest ostatnio naprawdę bardzo głośno. Aktora w zaledwie miesiąc zyskała miliony nowych fanów, a ludzie cały czas wyszukują przeróżnych nowości związanych z dziewczyną, która wcieliła się w najnowszą wersję Wednesday Addams.

Nic dziwnego, w końcu nowy serial od Tima Burtona przyjął się tak dobrze, że prześcignął nawet premierę czwartego sezonu Stranger Things. 8-odcinkowe dzieło popularnego reżysera stało się hitem 2022 roku, a dopiero co przecież miało premierę na koniec listopada.

Zdaniem wielu osób Jenna Ortega to objawienie tego roku i wręcz idealna kandydatka na mroczną nastolatkę z rodu Addamsów. Nie każdy jednak wie, że aktorka już wcześniej występowała w wielu znanych ekranizacjach.

Reklama

Jenna Ortega w Iron Manie – kogo grała?

Reklama

Jenna przez bardzo długi czas znana będzie z Wednesday jako swojej największej roli. Nie każdy jednak wie, że dziewczyna występuje na scenie już od bardzo młodego wieku, bo od 10 roku życia. Co więcej, wcześniej mogliśmy zobaczyć ją w The Fallout, You, X czy nawet w Krzyku, a nawet Iron Manie 3.

Co prawda jej rola w trzeciej odsłonie Iron Mana nie należała do najwybitniejszych i najbardziej wymagających, bo na ekranie możemy zobaczyć ją przez zawrotne kilka sekund, ale z pewnością jest to szok dla wielu osób, którzy nigdy wcześniej nie znali nazwiska Ortegi.

Kogo zagrała Jenna w Iron Manie 3? To dość zabawne, bo w filmie nie miała nawet swojego imienia, a jej postać zapisana jest zwyczajnie jako „córka wiceprezydenta”. Zobaczyć możemy ją w połowie filmu, kiedy sam wiceprezydent całuje swoje dziecko w czoło. To właśnie nasza 11-letnia Jenna Ortega.

Video

Co ciekawe, ludzie już teraz spekulują nad jej kolejnym występem w produkcji Marvela. Według źródeł ma ona wystąpić w roli White Tiger, jednak na razie są to jedynie spekulacje i niepotwierdzone w 100% informacje. Fani jednak uważają, że źródła mogą się sprawdzić, bo aktorka świetnie nadaje się do tej roli i już niedługo zobaczymy Ortegę w nowej odsłonie. Czy tak będzie? Czas okaże. Niemniej jednak Jenna ostatnio bardzo szybko wspina się po swojej drabince.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej