Jenna Ortega zdradza ważne zmiany w Wednesday 2. Więcej horroru, mniej romansów

Seriale i filmy

Reklama

Jenna Ortega mówi o zmianach, które będą wprowadzane do drugiego sezonu „Wednesday”.

Reklama


„Wednesday” to zdecydowanie hit jesieni 2022 roku, a sama Jenna Ortega dzięki roli głównej bohaterki serialu stała się jedną z najpopularniejszych aktorek ostatnich miesięcy.

Tuż po zakończeniu pierwszego sezonu fani dowiedzieli się, że twórcy już planują kolejną część serii o nastoletniej córce Addamsów, a ta ma pojawić się na ekranach już niedługo. Jenna zdradziła kilka zmian, które zostały wprowadzone do scenariusza dzięki jej pomocy.

Jakie zmiany wprowadziła Jenna do „Wednesday”?

O Jennie Ortedze jest w ostatnich miesiącach naprawdę głośno, a to głównie za sprawą Wednesday, która została okrzyknięta jej życiową rolą. Fascynacja młodą aktorką wzrosła też wraz z informacją, że ponownie pojawi się w „Krzyku 6”, który swoją drogą miał swoją premierę kilka dni temu.

Reklama

Ortega zaczęła pojawiać się w coraz większej ilości programów rozgrywkowych, zachwycając nie tylko swoją urodą, ale też niepowtarzalnym i ciekawym charakterem. Ostatnio mogliśmy obejrzeć ją w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, który jest jednym z najpopularniejszych tego typu programów w USA.

Gwiazda podczas wywiadu zdradziła kilka szczegółów na temat zmian, które wprowadziła do drugiego sezonu „Wednesday”. Jimmy Fallon zapytał jej, się zapatruje na kolejną część serialu, na co odpowiedziała:

Zaczęliśmy ostatnio trochę o tym rozmawiać. Myślę, że chcemy trochę podnieść aspekt horroru, a następnie wyciągnąć Wednesday z romantycznych relacji i po prostu pozwolić jej być indywidualistką i działać samej.

Jenna zdradziła, że ma całkiem spore pole do popisu, jeśli chodzi o scenariusz, a dyrektorzy biorą pod uwagę każde jej zdanie. To naprawdę pozytywna wiadomość, ponieważ fani zawsze lubią, kiedy ich ulubieni aktorzy biorą udział w tworzeniu show od strony technicznej i mają własne wyobrażenie, jak powinny wyglądać serie, w których biorą udział.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej