w

Kiedy Avatar: Istota wody pojawi się na Disney+? Przykra wiadomość dla czekających

Kiedy będzie można obejrzeć najnowszego Avatara u siebie w domu?


„Avatar: Istota wody” wyszedł co prawda w grudniu 2022 roku, ale już jest jednym z najbardziej dochodowych filmów na całym świecie, a eksperci szacują, że statystyki wciąż będą prężnie szybować w górę. Nic dziwnego, w końcu na film przeznaczono budżet, który naprawdę ciężko sobie wyobrazić.

Z tego powodu wiele osób zastanawia się, kiedy „Istota wody” pojawi się do obejrzenia na Disney+. Niestety wiadomości na ten temat nie napawają optymizmem i wygląda na to, że trzeba będzie trochę poczekać.

Kiedy Avatar: Istota wody na Dinsey+?

Największe źródła szacują, że „Avatar: Istota wody” może pojawić się na Disneyu dopiero pod koniec 2023 roku. Nie ma bowiem oficjalnej daty premiery filmu na platformie, natomiast można to wyliczyć na podstawie ostatniego razu. Oryginalny Avatar bowiem był emitowany w kinach przez aż 34 tygodnie, czyli 234 dni.

Nie wiadomo, czy ostatnia część Avatara pobije rekordy pierwszej swojej części, jednak istnieją takie szanse. Jeśli tak będzie, to możemy spodziewać się premiery filmu na Disney + dopiero na koniec 2023 roku. Warto też wziąć pod uwagę fakt, że Chiny wciąż przygotowują się na premierę „Istoty wody”, a więc wszystko może się zmienić.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy