w

Kolejna popularna gra oficjalnie dostanie swój serial. Tym razem Among Us

Raczej mało kto by się spodziewał, że Among Us rzeczywiście dostanie swoją serialową wersję.


Among Us nie jest już tak popularny, jak kiedyś, choć twórcy wciąż starają się przyciągać do siebie graczy za sprawą nowych map czy funkcji. Przypomnijmy, że tytuł największe powodzenie miał w 2020 roku, kiedy nastąpił mocny kryzys na świecie, z wiadomo jakich względów.

Gra niestety szybko się znudziła – jako że zespół składał się jedynie z kilku pracowników, produkcja zbyt wolno się rozwijała. I choć Among Us rzeczywiście nie ma już takiego brania, jak te 3 lata temu, to widocznie nie ma przeszkód do tego, aby zrobić na jego podstawie serial animowany.

Among Us następną grą, która dostanie swój serial

Reklama

Tak, to już oficjalne. Poinformowało o tym Variety, które potwierdziło, że CBS Studios wzięło projekt w swoje ręce, a producentem wykonawczym został Owen Dennis, znanego głównie dzięki serialowi na Cartoon Network – „Zwyczajny serial”.

Według raportu CBS Eye Animation Productions będzie współpracowało z Innersloth – twórcami Among Us – nad całą produkcją. Fabuła serialu będzie opierała się dokładnie na założeniu gry, polegającym głównie na dedukcji i poszukiwaniu oszusta.

Co ciekawe, InnerSloth samo zapowiedziało serial na swoim własnej stronie:

Prace są na tak wczesnym etapie, że na ten moment nie wiadomo niczego, oprócz głównego zarysu całego projektu. Trzeba będzie poczekać, aż twórcy przekażą więcej informacji dotyczących m.in. premiery.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy