w

The Rock zagra Kratosa w serialu na podstawie God of War? Reżyser odpowiada

W sieci pojawiły się plotki, jakby to właśnie The Rock, czyli Dwayne Johnson, miał zagrać Kratosa w nadchodzącym serialu God of War.


Kratos to bardzo znana postać wśród społeczności graczy. Nawet jeśli nie graliście nigdy w God of War, to i tak zapewne kojarzycie tego bohatera. Tak czy inaczej, Amazon Prime zapowiedział, że tworzy serial na podstawie tej serii.

Coraz więcej twórców decyduje się na ekranizację swojej produkcji – widocznie takie tytuły jak Wiedźmin czy The Last of Us pokazały, że jest to bardzo opłacalny biznes. Teraz, wraz z informacją o nadchodzącym serialu na podstawie God of War, powstało wiele plotek, że to właśnie The Rock ma zagrać główną rolę – Kratosa.

Czy The Rock zagra Kratosa?

Plotki te poszły tak bardzo w viral i tak mocno się rozeszły, że aż niektórzy zaczęli pisać o tym jak o potwierdzonej informacji. I co ciekawe – pogłoski dotarły nawet do samego producenta nadchodzącego serialu.

Cory Balrog to dotychczasowy scenarzysta i reżyser dwóch najnowszych odsłon God of War. Teraz również stał się producentem wykonawczym nadchodzącego serialu na Amazon Prime. To właśnie on postanowił odpowiedzieć na plotki, które mówiły o tym, jakoby Dwayne Johnson, znany jako The Rock, miał zostać nową twarzą Kratosa.

Barlog odpowiedział, że ani razu nie słyszał o tym, żeby to właśnie ten aktor miał grać głównego bohatera God of War. Patrząc jednak na to, że produkcja jest na bardzo wczesnym etapie, obsada prawdopodobnie jeszcze nie została wybrana.

A skoro główny producent wprost mówi, że nawet on sam o tym nie wiedział, to jest znikoma szansa na to, że te plotki to prawda. Ale wiadomo – warto brać wszystko z dystansem, w tej branży może stać się tak naprawdę wszystko.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy